Megoldott

Elhagyott auto Csepel Ófaluban

Anonim Járókelő

Koszos, félig lehúzott ablakú, kissé lapos kerekű autó parkol az út szélén egy bezárt söröző mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kapisztrán János u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a visszajelzést, akkor ezek szerint az ügy megoldódott!
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nincs már ott
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2018. szeptembere óta sok minden nem történt. Hátha majd most! Köszönjük.
  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám:1870/024-11/19

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentését,
    Intézkedünk

    Budapest 2019.05.28.

    Tisztelettel:Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2019-05-22 11:01 időpontban Járókelő.hu ezt írta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítés: nem járok erre gyakran, így sajnos nem tudom történt e előrelépés az ügyben. Hátha egy környékbeli is tud segíteni a fejlemények ismeretesében.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére