Megoldatlan

Járda felrepedezett, töredezik

Budapest 1161 József 80. előtt a járda feltöredezett. Több helyen megsülyedt.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, József u. 80

Hozzászólások

  • István Böröcz hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk a járda javítását
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • István Böröcz visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő !

    Az ön által megjelölt útszakasz a Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda Nyilvántartásba vette, ha szükséges a javítást elvégzi.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • István Böröcz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó járda szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    János utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére