Megoldatlan

Elavult gomb

Kérem, hogy a Kerepesi út és a Szentmihányi út kereszteződésénében található elavult jelzőt cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Keresztúri út 2

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a X. Kerepesi út - Szentmihályi út csomópontban észlelt, régi típusú nyomógombbal kapcsolatos bejelentését, melyre a következő választ adjuk.
    A nyomógombot megvizsgáltuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes csomópont

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kőbánya alsó (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére