Megoldatlan

Valami beton

Kérem, hogy a felesleges beton falat bontsák le!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 150

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Erdősi Mátyás Úr!
    Tisztelt Járókelő!

    A probléma megoldásában nem áll módunkban közreműködni, mivel a korábbi
    híd/csőáteresz homlokfala az út részét képezte, melynek kezelése akkor
    sem tart
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, October 25, 2018 11:55 AM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Levelükre válaszul ezúton tájékoztatom Önöket, hogy azonos tartalmú küldeményüket korábban már érkeztettük az FPH_KOZP-94246/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-94246/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Budapest Főváros Önkormányzata
    Főpolgármesteri Hivatal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budapest Közút Zártkörüen Müködő Részvénytársaság
    1115. Budapest, Bánk bán u. 8-12.

    _________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A túloldalon megvan a párja, lehet, hogy már nincs funkciója, de ezért nem kéne lebontani. A táblát már annál inkább...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére