Megoldott

Sürgős avarsöprés

Kérem az illetékeseket, hogy sürgősen intézkedjenek a budai kerékpárút ELTE előtti szakaszán az avar összesöpréséről, ugyanis a levelek már a reggeli harmattal keveredve is rendkívül csúszóssá teszik az utat, egy esetleges esős idő pedig csak fokozni fogja ezt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, letakarították. Bár nem gondoltam volna, hogy szó szerint értelmezik a bejelentést és a leveleket összeszedik, de a levelek szárát otthagyják :-)
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, letakarították. Bár nem gondoltam volna, hogy szó szerint értelmezik a bejelentést és a leveleket összeszedik, de a levelek szárát otthagyják :-)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Letakarították azóta?
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    10 nap telt el a hivatalos válasz óta, de az út még mindig nincs letakarítva!
    Ilyen a soron kívüli intézkedés?!
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel még minden ugyanúgy volt és az éjszakai esőnek köszönhetően csúszott is rendesen
  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden nap arra járok, szólok, ha letakarították az utat
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy a bejelentésben szereplő terület, a járda és az ezen húzódó kerékpárút takarítását a kerületi önkormányzat Újbuda Pri...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tófalvy Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én csak kijelöltem a helyszínt a mobilos alkalmazásban, ott mást nem lehet megadni, a többit a program intézte, csak szólok! :-)
  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a XI. kerületben van, csak szólok!;)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Tófalvy Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    faleveles kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyenes biciklis átvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére