Megoldott

Rozsdás, firkás

Kérem, hogy a Menyhért utca és a Cibakháza utca kereszteződésénél található rozsdás, firkás elektromos szekrényt fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Menyhért u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették a szörnyet, köszönöm! :))
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Hunfalvy CsabaBudapestMenyhért utca 8.1162 Budapest, 2018. 09. 28.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/288438/2018/HÜgyintézőnk: Lőri SándornéÜgyfélkapcsolat száma:  100028253437    Tárgy: Tájékoztatás   Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ritka randa! Szép fogás :DDD
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére