Megoldatlan

Graffitis ajtó

Kérem, hogy a Gesztenye utca 12. sz. épülete szemét tárolója ajtaját takarítsák le!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Gesztenye u. 12a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Értesítjük, hogy a Gesztenye u. 12. különálló épület és nem tartozik az
    Összefogás Lakásszövetkezet képviselete alá.

    --
    Kovács Tibor

    okl. gépészmérnök

    ügyvezető igazgató
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Összefogás Lakósszövetkezetnek a muszak@osszefogaslakszov.hu email címre.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes az Összefogás Lakászövetkezet! https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/31290/graffitis-ajto
  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis ATM

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Graffiti a Bálnánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Zsil utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére