Megoldatlan

Elhanyagolt, szétparkolt zöldterület

FRISSÍTÉS
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kedves Kádi Gergely, közlekedési osztályvezető, XI. kerületi Polgármesteri Hivalat,
hivatkozva az előző bejelentésemre adott válaszlevelére (36249), ami szerint nem áll módukba pollereket kihelyezni mert gyorsan eltávolítják (egyetértek, ide tartós megoldás kell), szeretném javasolni, hogy a csatolt képen látható módon kellően nagy és nehéz sziklatömbökkel zárják le ezt az illegális gépkocsi behajtót és szüntessék meg a további szabálysértést.
Köszönöm minden lakos nevében és bízom a gyors megoldásban!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Fehérvári és Hamzsabégi sarkán lévő zöldterület elhanyagolt állapotban van, rendszeresen ráparkolnak, méteres a gaz, a virágtartó betongyűrűkben rég nem virág nől, hiányzik néhány bordó parkolásgátló poller... csatoltam egy fotót, a google maps örökítette meg még 2014. júniusában, ott látható, hogy milyen volt akkor. Kérem pótolják a hiányzó parkolásgátlókat és tegyék rendbe a területet mint amilyen 2014-ben volt.
Köszönöm.
u.i. néhányszor már jelentettem a közterület felügyeletnek a fűvön parkolást, de nem sokat ért :(

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 38

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kedves Kádi Gergely, közlekedési osztályvezető, XI. kerületi Polgármesteri Hivalat, hivatkozva az előző bejelentésemre adott válaszlevelére (36249), ami szerint nem áll módukba pollereket kihelyezni mert gyorsan eltá...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Fehérvári és Hamzsabégi sarkán lévő zöldterület elhanyagolt állapotban van, rendszeresen ráparkolnak, méteres a gaz, a virágtartó betongyűrűkben rég nem virág nől, hiányzik néhány bordó parkolásgátló poller... csatoltam egy fotót, a google maps örökítette meg még 2014. júniusában, ott látható, hogy milyen volt akko...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kádi Gergely, közlekedési osztályvezető, XI. kerületi Polgármesteri Hivalat,
    hivatkozva az előző bejelentésemre adott válaszlevelére (36249), ami szerint nem áll módukba pollereket kihelyezni m
    ...
  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Bosszantó ez a közöny az önkormányzat részéről... persze csak jelentgessük fel, amit meg is teszek, de ott még soha nem láttam senkit megbirságolva.
    Nagy kő a megoldás csak nincs emelődarum hozzá :)
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kéne még odavinni pár ilyen nagy követ! :)
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válaszát a PDF tartalmazza.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2018.09.25. 20:01 >>>
    FROM:
    Image data has been attac...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényi hulladék a zöldterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kocsis utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Játszótér kerítés hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére