Megoldott

Törött beton virágláda

Bp. VII. Rottenbiller utca 12. kapuja előtt a járdán alatt hetek óta ott áll egy kettétört beton virágláda. Kérnénk elszállítását, sz.e. cseréjét.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 12

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínről a törött
    virágládát elszállítottuk!
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FK
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-94151/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST-00036224

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST-00036224 azonosítószámú, Budapest Rottenbiller utca 12.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teli szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: J. Annamari
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    István utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére