Megoldatlan

Graffitis elektromos szekrény

Kérem, hogy a Palicsi utca 69. előtt található graffitis eléktromos szekrényt fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Palicsi u. 66

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnos jelenleg nincs kapacitásunk a szekrényeken lévő graffitik eltüntetésére. Kérjük szíves megértését!

    Üdvözlettel:

    Magyar Telekom Ingatlan Helpdesk

    From: Járókelő.hu [mailt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Palicsi u. 62, 1031 Magyarország (47.57181552, 19.05376492, 16)"-ról "Budapest, Palicsi u. 66, 1031 Magyarország (47.57226779, 19.05382837, 19)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 09. 24.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/280738/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné       Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!   Társaságunkhoz 2018.09.14-én érkezett be...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére