Megoldatlan

Sötét szakasz a kerékpár úton

A II. kerületi EuroVelo6 kerékpárút egy részén, a Császár Komjádi uszodával szembeni résztől, nagyjából az Üstökös utcával szembeni részig éjszaka teljes a sötétség, mivel a rakparti lámpák fénye a fáktól már nem jut el oda. Viszont a hév felsővezetékének tartóoszlopain van kiépített lámpa infrastruktúra amelyekből elég lenne minden másodikat bekapcsolni, hogy legyen itt valami fény.

Kérem az illetékeseket, hogy viszgálják meg a problémát és fontolják meg az általam javasolt megoldást, annak érdekében, hogy konfortosabb legyen itt a kerékpáros közlekedés.

Köszönöm!

Üdv, Fülöp Balázs

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Slachta Margit rkp.

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0039731/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00036048
    Tisztelt Ügyfelünk!
    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A társasá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Most, hogy egyre hamarabb sötétedik igen jól jönne ott a világítás, igazából az infrastruktúra megvan, mert ott vannak a lámpák a hév oszlopain, csak be kellene kapcsolni.

    Küldjük el a Máv-Hév Zrt.-...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/36048/sotet-szakasz-a-kerekpar-uton

    bejelentéssel kapcsolatosan tájékoztatjuk, hogy a fővárosi közvilágítás üzemeltetése és fejle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fülöp Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére