Megoldott

Elhanyagolt bicikli tároló

Kérem, hogy az Állomás téri (a hévállomáson kiállított mozdony mögötti részen) található kerékpártárolón végezzék el a szükséges javításokat! A matricákat és az illegálisan kiragasztott papírokat távolítsák el, a tetejére dobott pulóvert szedjék le, a firkákat tisztítsák le, és a reklám helyén (sosem volt itt reklám, miért?) lévő rongyos papírokat cseréljék!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út 18

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük a 2018. szeptember 27.-én érkezett bejelentését. A XVI. kerület Cinkota P+R parkoló Állomás téri kerékpártárolóval kapcsolatos szükséges javításokat, tisztításo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére