Megoldott

elfordított táblák

a liliom/tüzoltó sarkon a trafo elött két tábla is el van fordítva, így abból az irányból nem láthatóak, ahonnan kellene

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, IX. kerület

Hozzászólások

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük, úgy láttam meg is történt :)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3595)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A táblák helyreállításáról intézkedü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére