Megoldatlan

Váró kellene

FRISSÍTÉS 2019.03.19.:

A Főpolgármesteri Hivatal válasza:
"A bejelentésben szereplő megálló Batsányi János útra esik, a terület tulajdonosa a XVI. kerületi Önkormányzat (hrsz.: 101429). Bejelentésüket a jelen levéllel együtt továbbítjuk a kerület részére (info@bp16.hu)."

-----

Kérem, hogy vizsgálják meg hogy van-e lehetőség a Sasvár utca nevű buszmegállóba egy fedett utasvárót telepíteni, mivel sok utas használja nap mint nap a megállót és viszonyolag hosszú követési idővel közlekednek a buszok. A környéken nincs semmilyen fedett helyiség vagy ilyesmi ahova be lehetne állni eső esetén és nem jó érzés 20 percet állni esőben!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár utca

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy vizsgálják meg hogy van-e lehetőség a Sasvár utca nevű buszmegállóba egy fedett utasvárót telepíteni, mivel sok utas használja nap mint nap a megállót és viszonyolag hosszú követési idővel közlekednek a buszok. A környéken nincs semmilyen fedett helyiség vagy ilyesmi ahova be lehetne állni eső esetén és nem jó érzés 20 percet állni esőben!"-ról "FRISSÍTÉS 2019.03.19.: A Főpolgármesteri Hivatal válasza: "A bejelentésben szereplő megálló Batsányi János útra esik, a terület tulajdonosa a XVI. kerületi Önkormányzat (hrsz.: 101429). Bejelentésüket a jelen levéllel együtt továbbítjuk a kerület részére (info@bp16.hu)." ----- Kérem, hogy vizsgálják meg hogy van-e lehetőség a Sasvár utca nevű buszmegállóba egy fedett utasvárót telepíteni, mivel sok utas használja nap mint nap a megállót és viszonyolag hosszú követési idővel közlekednek a buszok. A környéken nincs semmilyen fedett helyiség vagy ilyesmi ahova be lehetne állni eső esetén és nem jó érzés 20 percet állni esőben!"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!
    A bejelentésben szereplő megálló Batsányi János útra esik, a terület tulajdonosa a XVI. kerületi Önkormányzat (hrsz.: 101429). Bejelentésüket a jelen levéllel együtt továbbítjuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-26665/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "XVI. kerület"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0031532/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035949

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy a BKK-nak nincs jogi lehetősége utas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltünt a kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vörösmarty utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Végállomáson, utasváró hiánya.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ganztelep, Mednyánszky utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére