Megoldatlan

Összefirkált utcatábla

XVII. kerület Göröngyös utca / Újlak utca sarok

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Összefogás u. 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Régi Lakó visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lehet, hogy ezt már nem lehet lemosni. Ezért kiraknak majd egy újat.
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem elfogadható válasz! Le kellene vegyszeresen mosni!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Az utcanévtábla cseréjére pénzügyi fedezet függvényében kerülhet sor.
    A kivitelezés elvégzéséig kérjük további szíves türelmét.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és k...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sőt, még mindig ilyen és sokáig így is marad jó tapasztalatom szerint...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Önkényuralmi jelkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére