Megoldatlan

Összefirkált utcatábla

Valaki összefirkálta az utcanév táblát. Kérem, hogy tisztítsák meg, vagy cseréljék ki!

Probléma helyszíne
Budapest Újlak u. 148

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Sorry... nem akartalak duplikálni ;)
    A Síma utca firkás tábla és több, mint egy éve volt bejelentve...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Fekvő rendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bécsi úton kihelyezendő Megállni tilos tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére