Megoldott

Sérült, elavult tábla és átkelés jelző

Kérem hogy a Szabadföldi úton áthaladó zebra régi, sérült átkelésjelző tábláit cseréljék, és a régi készüléket egy e századira!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szabadföld út 18

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték, köszönöm!
  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XVI. Szabadföld út - Vidámvásár utca csomópontban észlelt, régi típusú nyomógombbal és kopott táblákkal kapcsolatos bejelentését.
    A nyomógomb és a táblák cseréjét megr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére