Megoldott

szemét az erdő szélén

A Határ úton a Mártírok villamosmegálló mellett nagy szeméthalom az erdő szélén, és az erdőbe vezető csapáson.

Probléma helyszíne
Budapest Határ út 74

Hozzászólások

  • András Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Autóból nem tudtam fotót készíteni, de jelenleg legalább 5x ekkora mennyiségű a lerakott szemét :(
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz https://jarokelo.hu/ oldalról a 35408 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 35408 számú, 2018. szeptember 3-án kelt megkeresésére tájékoztatom, hogy a IX. ker. Határ úti villa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Persze hogy nem, de azért őket is meg lehet érteni, hogy minden Határ úti bejelentés először hozzájuk megy potyára.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a Google térkép csak a vasúttól jelöli IX. kerületnek. Szerintem ezért még nem kellene megkövezni senkit sem...
  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő! A Határ út, mint ahogy a neve is erre utal, két kerületet választ el egymástól. Ez a mai napon a második, a Határ út IX. kerületi oldalával kapcsolatos bejelentés. Kérjük, tájékozó...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület

  • András Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére