Megoldott

Teljesen összegraffitizett utasváró

Tisztelt JCDecaux! Tisztelt Szabó Péter!

Kérem, hogy a Felsőmalom utca nevű buszmegálló ma (2018. 08. 31.) reggelre teljesen összegraffitizett utasváróját minél előbb tisztítsák meg a firkáktól!

Köszönettel, Erdősi Mátyás

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ostoros út

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kép lemaradt, légyszi csatoljátok! Köszi! :)
  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére