Megoldott

Graffitis elektromos székreny

Kérem, hogy a Dezsőfia utca és a Fertály utca kereszteződésében található graffitis elektromos szekrényt fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Dezsőfia u. 7

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, hogy korábban nem válaszoltam, de lefestették! Köszönöm
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő    Budapest, 2018. 09. 04.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/265026/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné       Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!  Társaságunkhoz 2018.08.31-én érkezett bejelen...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis ELMŰ házikó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Palicsi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gál Gertrúd
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Vándor Sándor utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis trafóház

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek
    Virág Benedek utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére