Megoldatlan

Firkás elektromos szekrény

Kérem, hogy a Szent Korona utca és a Batthyány utca kereszteződésében található elektromos szekrényt fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 76

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük, hogy levelével Ügyfélszolgálatunkhoz fordult!
    Társaságunk csak abban az esetben végez javítást közműszekrényen, ha olyan mértékű kár keletkezik a b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 08. 30.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/258632/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné       Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!  Társaságunkhoz 2018.08.28-án érkezett bej...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére