Megoldatlan

Graffitis átjáró

Kérem, hogy Csitári utcát és az Ápádföldi utat összekötő gyalogos átjárót graffiti mentesítsék!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Árpádföldi út 46

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0029161/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00035045

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük bejelentését, melyről egyeztettünk a probléma megoldásában illetékes XVI. kerületi önkormányz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos az a tapasztalat, hogy amint lefestik, pár napon belül nem bírja elviselni a graffitiműveszek szeme a tiszta falfelületet, ez pedig ismételt firkálmányok alkotására készteti őket. :(
    Sajnos. :(
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szép! :(
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére