Megoldatlan

Graffitis elektromos szekrény

Kérem, hogy a Margitsziget déli legvégében található graffitis elektromos szekrényt fessék újra!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny. 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT ügyfelünk!
    Köszönjük, hogy levelével Ügyfélszolgálatunkhoz fordult!

    Társaságunk abban az esetben végez javítást közműszekrényen, ha olyan mértékű kár keletkezik a berendezésen, amely a ren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 09. 03.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/262131/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné       Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!   Társaságunkhoz 2018.08.29-én érkezett be...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "E.ON"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00034944 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére