Megoldott

Lyukas akna fedél

A Francia intézett mellett a Fő utcán van ez az akna fedél.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Fő u. 17

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Magyar Telekom visszajelzése alapján.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT Járókelő.hu,
    KEDVES Ügyfelünk!

    Nyilvántartásunk szerint a hiba elhárítása a 76137339 számú azonosítón folyamatban van. Műszaki munkatársaink visszajelzése szerint karbantartási munkálatok mi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Simonics Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fedél kiáll a keretéből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Unnamed Road (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megemelkedett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére