Megoldott

Beszakadt parkolófelület

Az egyik parkolóhelyen beszakadt a beton a Gyermek téren.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Gyermek tér 9

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • S. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönöm! Működik!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Köszönjük bejelentését

    A burkolat beszakadását az akna műtárgy falának beszakadása okozta. A jelölt akna a Magyar Telekom Nyrt. tulajdonában és kezelésben áll. A balesetveszély
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • S. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére