Megoldott

Dupla zsákutca-tábla

A II. kerületi Balogh Ádám utca és Orsó utca sarkon (Balogh Ádám utca 5. házszám) áll egy zsákutcát jelző tábla, néhány méterrel feljebb a Balogh Ádám utca 9. szám előtt is van egy. Az előbbi egyrészt szükségtelen, másrészt nem is valós, mert az utcából balra kanyarodó Hegyi utcából ki lehet jutni a Csévi utcára autóval.

Szerk.: 2015.01.18. - A felesleges zsákutcatábla ezidáig nem lett eltávolítva.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3487)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A Balogh Ádám utca és Orsó utca sar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lőrincz Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A felesleges zsákutcatábla ezidáig nem lett eltávolítva.
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Szólj majd Gabesz, ha mégsem viszik el. :)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (3487)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A Balogh Ádám utca és az Orsó utca sar
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lőrincz Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére