Megoldott

Összetört üveg

Valami vandál betörte a telefonfülke üvegét.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 47

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkére vonatkozó jelzését. Vállalkozó partnerünktől megrendeltük a telefonfülke hiányzó üvegének pótlását.

    üdvözlettel

    Nagy Gáborné
    Magyar Telekom Nyrt.

    From:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lyukas közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére