Megoldatlan

Beton csonk

Egy régi, egykor póznát tartó beton darab ottmaradt a járdán. Pár méterrel arrébb van egy másik. Kérem, szíveskedjenek ezt eltávolítani!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Péceli út 73

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A "betongyám" úgy tűnik, senkihez sem tartozik...
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A betongyám nem a Magyar Telekom tulajdona.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címet megvizsgáltuk, a berendezés nem a BDK Kft. hálózatának része, távközlési hálózat van az oszlopokon.

    Engedje meg, hogy tájék...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a BDK-nak elküldeni! Hátha.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újra küldeni!
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Péceli út 71, 1171 Magyarország (47.48218067, 19.27116979, 16)"-ról "Budapest, Péceli út 73, 1171 Magyarország (47.48215167, 19.27129854, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 09. 17.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/273782/2018/HÜgyintézőnk: Lőri Sándorné       Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Ügyfelünk!   Társaságunkhoz 2018.09.10-én érkezett be...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00034691 azonosító számú bejelentésére tájékoztatjuk, hogy Társaságunk bár a Péceli úton mind a közútkezelői és üzemeltető, mind a forgalomtechnikai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Tájékoztatjuk, hogy a Bp. XVII. ker. Péceli út fővárosi tulajdonú, kezelésű és üzemeltetésű, ezért illetékességből a bejelentést kérjük szíveskedjenek az utat kezelő Budapest Közút Zr...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megint nincs üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Éles fémdarab

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kábeles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére