Megoldott

Elhagyott Renault

Rég óta nem mozog az autó, erről a lapos kerekek és a sok kosz is tanúskodik. Kevés a parkolóhely a környéken, érdemes lenne elszállíttatni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 55

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt már.
  • Le Marietta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület Felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom, hogy a helyszíni ellenőrzés során megállapításra került, hogy a gépjármű rendelkezik érvényes műszaki vizsgával, a KRESZ szabályainak megfelelően parkol, ezért intéz...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó roncsa a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Máté Ferenc
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Petzvál József utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Tibor
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére