Megoldott

Külső-Megyeri út leszakadt plakát

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Külső-Megyeri úton, a Megyeri-Homoktövis utcai korforgalomtól a város felé haladva jobbra egy nagy plakát állványról egy pár réteg plakát leszakadt s azóta is ott ékeskedik az állvány alatt.
Pontos koordináták: 47.593364, 19.108796
Kérem a plakátkezelőket, hogy intézkedjenek ezen szemét elszállításáról!

Köszönettel,
egy helyi lakos

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 192

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján!
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük észrevételét leszakadt plakát kapcsán.
    Beérkezett levelét az IC1631 iktatószámon tarjuk nyilván.
    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a szemét eltakarítása megtörtént.

    Megértésük
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!Köszönettel megkaptuk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére