Válaszra vár

Megrongált szemetes

FRISSÍTÉS 2019.03.22.:

Az V. kerület válasza:
"Főváros kezelésébe tartozó terület. Illetékesség hiányában kérjük továbbküldeni."

-----------------

Kérem, javítsák a hiányzó fedelet az Erzsébet híd alatti kukán.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet híd 79

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-38054/2019-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, javítsák a hiányzó fedelet az Erzsébet híd alatti kukán. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2019.03.22.: Az V. kerület válasza: "Főváros kezelésébe tartozó terület. Illetékesség hiányában kérjük továbbküldeni." ----------------- Kérem, javítsák a hiányzó fedelet az Erzsébet híd alatti kukán. Köszönöm."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • V. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Főváros kezelésébe tartozó terület. Illetékesség hiányában kérjük továbbküldeni.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére