Megoldott

Szelektív hulladékgyűjtők rendszeresen kifosztva

A Tél utca és az Erzsébet utca sarkán lévő szelektív műanyag és fém gyűjtőket rendszeresen kifosztják és a felesleget szétdobálják.
Nem tudom, hogy mi lehetne a megoldás, talán a jól bevált fémkeret, ami megakadályozza a kukát felborítását. Az ezek mellett lévő üveges gyűjtőknek van már ilyen védelme, nem is borogatják fel őket.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tél u. 32

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Szatmáry László visszajelzésére vár.

  • Szatmáry László hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már eltűntek a gyűjtők is :( Remélem hamarosan visszakerülnek.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. Tél utcai parkoló térségében elhelyezett szigettel kapcsolatos
    bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:
    A szigettel kapcsolatban már korábban is kaptunk felborításra uta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Szatmáry László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Beatrix L
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére