Megoldatlan

Összefirkált elektromos szekrény

Kérem, hogy a Hegyalja út és a Sánc utca kereszteződésénél található elektromos szekrényt graffiti mentesítésék!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hegyalja út 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta,
    KEDVES ELŐFIZETŐNK!
    Köszönjük, hogy levelével Ügyfélszolgálatunkhoz fordult!
    Társaságunk csak abban az esetben végez javítást közműszekrényen, ha olyan mértékű kár keletkezik a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 08. 13.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/239901/2018/HÜgyintézőnk: Menich Krisztina     Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Bejelentő!  Társaságunkhoz 2018.08.04-én érkezett 34...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére