Megoldott

Lyukas fedlap

Az Andrássy út Dózsa György út kereszteződésben a Szerb Nagykövetség sarkánál egy fedlap kilyukadt. Kérem az illetékeseket cseréljék ki.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 129

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Stankovics Andor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva :-)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT bejelentő,
    KEDVES Ügyfelünk!
    Köszönjük megkeresését!
    Az Ön által jelzett hibát a 75835314 jegyazonosító szám alatt rögzítettük. Igyekszünk a lehető leggyorsabban megoldani a problémát.
    Ha a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Király utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lyukas közműfedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére