Megoldatlan

Kocsma a főtéren

Anonim Járókelő

A budafoki Városház téren rendszeresen fogyasztanak alkoholt a posta előtti parkban, a kapitányságtól 50 méterre. Ha pont nincsenek ott, a szétszórt "göngyöleg" őrzi az emléküket.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér 1

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Vastagh Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A hivatal válasza egy vicc, sőt maradjunk a "hazugság" szónál.
    "Közterület-felügyelet munkatársai naponta több alkalommal különböző időpontokban ellenőrzik a Városház tér környékét"
    Soha ide még Közte...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, a posta előtt megy a kéreketés, tarhálás, piálás.
    Kár, hogy nem a Polgármesteri hivatal előtt csinálják, talán akkor hamarabb lenne valami megoldás az ügyben. Savoyai Jenő téren...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mint a környék egyik lakója rendkívül örülnék, ha a 4 éves gyermekemmel nem kellene a drogos/illuminált hajléktalanokat kerülgetni a kerület szívében egy-egy séta alkalmával. Ez visszatérő probléma, k...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Közterület-felügyelet munkatársai naponta több alkalommal különböző időpontokban ellenőrzik a Városház tér környékét. Kirívó szabálysértéssel eddig nem találkoztak.
    A terület tisztaságát a parkfennt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ugyanez van a Savoyai Jenő téren is, egész nap.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére