Megoldatlan

Graffiti

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani a graffitit és a matricákat. Nem láttam szolgáltató nevet a dobozon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tárna u. 2b

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldatlan.
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy ez még mindig olyan.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás. Kérem újra küldeni!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a berendezés nem társaságunk üzemeltetésébe tartozik, így annak tisztítása sem a mi feladatunk, véleményünk szerint TELEKOM
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 08. 03.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/232628/2018/HÜgyintézőnk: Menich Krisztina     Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Bejelentő!  Társaságunkhoz 2018.08.02-án érkezett 33...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben szereplő felépítmény nem az Önkormányzat, hanem az ELMŰ tulajdona.

    Kérem a problémával a szolgáltatóhoz fordulni szíveskedjenek.

    Üdvözlettel:
    Szász Jó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére