Megoldott

gyűlölködő szöveg

Kedves Ferencváros,

jutalmazzák, kérem egy törléssel ezt a majmot a hülyeségeivel. ("Irtsd a sz.r b...-t)

Köszönöm!

J. Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Közraktár u. 18

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bizonyíték.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént, rendben.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.járókelők.hu oldalról a 33815 számú bejelentésre.
    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest IX. ker. Közraktár utca 18. sz. épület előtti műtárgyakon lévő graffitik mentesítését megrendeltük.

    Buda...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis furcsa tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: László Erika
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére