Megoldatlan

Graffitis közműszekrény

A Ferenc körút és Mester utca sarkánál, az OTP melletti közműszekrény tele van firkálva és ragasztgatva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 2

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Szóval hiába van körbehányva, hiába van összefirkálva, összeragasztgatva, nem érdekes amíg még működik. Csodálatos.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta,
    KEDVES ügyfelünk!
    Köszönjük, hogy levelével Ügyfélszolgálatunkhoz fordult!
    Társaságunk abban az esetben végez javítást közműszekrényen, ha olyan mértékű kár keletkezik a berend
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu     Budapest, 2018. 08. 03.Ügyiratszám: 6301700/DSOHCSOMU/232663/2018/HÜgyintézőnk: Menich KrisztinaÜgyintézőjük: Felhasználó azonosító száma:     Tárgy: Tájékoztatás   Tisztelt Bejelentő!...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Budapesten az FKF Nonprofit Zrt.-nek nem feladata a
    villanyoszlopokról, az elektromos elosztó-, és forgalomtechnik
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Haris Gergely elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére