Megoldatlan

Alkotás utcai dobbantó

Az Alkotás utcában, a dél-buda felé haladó villamosok megállója mellett, a belső sávban egy megsüllyedt útszakasz dobja meg az autókat.

Igény szerint legközelebbi arrajártamnál (pár nap múlva) készítek képet.
A pontos meghatározásra a 2014-es Google Maps-et hívtam segítségül, bejelölve pontosan (X-el van jelölve) hol van ez a dobbantó...
A többi aszfalttól eltérően, világosabb színű sávra utalok...

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 17

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Értelmes kommentek és cselekvés hiányában szerintem mehet megoldatlanra.
    Közút nem javítja ki más hibáját, a munkavállaló meg tojik bele.
    Ha jól sejtem az út ettől függetlenül a Budapest Közúté, kijavíthatná
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy semmi változás, max mélyült az úthiba...
  • Járókelő Adminverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Anonim olvasó és Nyolcas Járókelő. Kérünk titeket, hogy ne egymás minősítését kommenteljétek az oldalra. A véleménykülönbség elfogadott a Járókelőn, de a másik emberre tett sértő megjegyzéseket...
  • Takács Edina alias Nyolcas számú Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    wow :D
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik egyesek nem képesek felfogni azt, mi az amikor nekitámadunk az érintettnek és mi az amikor nem. :)
    Nem baj, majd fel fogsz nőni!
  • Takács Edina alias Nyolcas számú Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ( Irony Reloaded ) :)
    Úristen!
    Mi ez a "hiszti"?
    Mi köze az Illetékesnek ahhoz, hogy egy icipicit megsüllyedt az út? Menjen ki és foltozza be? Az egész városban 1200000 ilyen van, arról nem kel ki így...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérdezem a Járókelőt, hogy szerintük mi legyen itt?
    2,5 hónapos a bejelentés, a Közút 2 hónapja szólt azoknak, akik csatornáztak itt korábban.
    Megoldatlan státusz?
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    1-2 éve sajnos már süppedt az útszakasz, nem tudom, kedves adminok, elküldeni közvetlen annak aki csatornázhatott (Vízművek)?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Thursday, August 9, 2018 4:05 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subject:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • anonim olvasovagyok bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyús átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz minőségű út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Magyar Jakobinusok Tere (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Krisztina körút (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére