Megoldott

gyűlölködő tartalom

Kérem a letörlését.
És köszönöm, hogy mindig megteszik.

Mi is bosszúsak vagyunk, hogy odateszi, de ő is bosszús, hogy Önök leszedik :DDD!

Legjobbakat!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Lónyay u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését. Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a
    bejelentésen szereplő helyszínen a feliratot eltávolították.

    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    Tisztelettel:

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :D
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffiti (Szabadság híd, Pest)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére