Megoldott

Telefonfülke

Sajnos valaki megint betörte a telefonfülke üvegét.

Probléma helyszíne
Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 18

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Igyekszem a napokban megnézni.
  • Otocolobus Manul visszajelzésére vár.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig ilyen. Sőt, azóta a másik oldalán is betörték az üveget.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta!
    Köszönjük levelét.
    Az észrevétel továbbításra került műszaki osztályunk felé. A fülkerongálás bejelentését bárki megteheti Társaságunk részére az itt ismertetett módokon, vagy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére