Megoldott

fedél javítása

Kedves Telekom!

Kérem a már korábban hasonló problémával javított fedél újabb renoválását tanyálásveszély elkerülése érdekében. (Ferenc körút 41 előtti gyalogosátkelő előtt.)
(M.P.K - OTHO)

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    homályos bizonyíték :D
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    kijavították rajta a lukat! Köszi!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Jarokelo.hu,
    KEDVES bejelentő!
    Köszönjük megkeresését a bejelentett hibával kapcsolatban, panaszát a következő hivatkozási számon kezeljük: 75405410.
    Figyelmébe ajánljuk a Gyakori kérdéseke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ipar utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt a járda a közmű mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére