Megoldott

betört üveg, graffiti

Tisztelt Telekom!

Kérem a telefonfülke helyrepofozását.

Nem tudom, van-e karbantartójuk, aki ellenőrzi ezeket, és észreveszi a problémákat - de a fülkétől 3 méterre van a térfigyelő kamera, ami 8 napig tárol felvételeket.

Köszönettel: Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 89a

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    LETÖRÖLTÉK A GRAFFITIT IS!!!!!!!!!!
    WAOH! Nem hiszem el!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük a telefonfülkére vonatkozó észrevételét. Vállalkozó partnerünktől megrendeltük a telefonfülke üvegezését.

    üdvözlettel

    Nagy Gáborné
    Magyar Telekom Nyrt.

    From: Járókelő.h
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rossz állapotú csatornafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt közmű szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ipar utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszakadt a járda a közmű mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére