Megoldott

Kidőlni készülő életveszélyes telefonfülke!

Rozsdás, hamarosan kidőlő telefonfülke! Életveszélyes! Ne várjuk meg a balesetet!

Probléma helyszíne
Budapest Izabella u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Köszönjük, hogy jelezte a telefonfülke állapotát. A fülkéket karbantartó partnerünk visszajelzése szerint, a megrongált nyilvános telefonfülkét kicserélték.

    üdvözlettel

    Nagy Gábor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Oláh Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elvékonyodott aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére