Megoldatlan

Belàthatatlan kanyar

FRISSITÉS: 2019.02.18

"Sajnálatosan az ígért tükör nem került felszerelésre. "
----------------------------------------------------------------------------------

FRISSÍTÉS 2018.09.24.:
"Az útburkolati hibákat kijavították. A kanyar azonban sajnos továbbra is beláthatatlan, az ígért tükör nem került felszerelésre."

-------------------------------------

Újpesten, a Bagaria utcànàl van egy egyenrangú kereszteződés belàthatatlan kanyarulatban. Nehezítésképp az útburkolat is rossz minőségű.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Gyertyaláng köz 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2018.09.24.: "Az útburkolati hibákat kijavították. A kanyar azonban sajnos továbbra is beláthatatlan, az ígért tükör nem került felszerelésre." ------------------------------------- Újpesten, a Bagaria utcànàl van egy egyenrangú kereszteződés belàthatatlan kanyarulatban. Nehezítésképp az útburkolat is ros...

  • Bíró Esztyke hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnálatosan az ígért tükör nem került felszerelésre.
  • Bíró Esztyke visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a IV. kerület Bagaria utca – Gyertyaláng köznél kért forgalomtechnikai tükröt – az alábbi választ adjuk:

    A Bagaria
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Újpesten, a Bagaria utcànàl van egy egyenrangú kereszteződés belàthatatlan kanyarulatban. Nehezítésképp az útburkolat is rossz minőségű."-ról "FRISSÍTÉS 2018.09.24.: "Az útburkolati hibákat kijavították. A kanyar azonban sajnos továbbra is beláthatatlan, az ígért tükör nem került felszerelésre." ------...

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bíró Esztyke hozzászólt a bejelentéshez.

    A kanyar azonban sajnos továbbra is beláthatatlan, az ígért tükör nem került felszerelésre.
  • Bíró Esztyke hozzászólt a bejelentéshez.

    Az útburkolati hibákat kijavították.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "IV. kerület Újpest Önkormányzata"-ra.

  • Bíró Esztyke hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Fónai Kende!

    Köszönöm kérdését. Igen, több burkolati hiba is van a kanyarban. Csatolom róla a fényképeket
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Van olyan burkolati hiba az érintett kanyarban, ami miatt elküldjük a bejelentést a IV. kerületi önkormányzatnak?

  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@bkk-kozut.hu [mailto:helpdesk@bkk-kozut.hu]
    Sent: Wednesday, August 1, 2018 12:18 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Subjec
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunk részére megküldött elektronikus levelére – melyben a IV. kerület Bagaria utca csomópontban jelzett beláthatatlan kereszteződést – az alábbi választ adjuk:

    A IV. kerül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bíró Esztyke bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére