Megoldott

Zöldhulladék

kérjük szállítsák el, köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest Szent László út 4a

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték már egy hete, köszönöm!
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    ez sajnos még mindig ott van... adjunk neki még pár napot... köszi
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület - Környezetvédelem válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét!

    A megjelölt helyen a zöld hulladék elszállításáról gondoskodunk, legkésőbb július 18-ig.

    Továbbra is várjuk észrevételeit, levélben és honlapjaink...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület - Környezetvédelem

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére