Megoldott

Szemetes, törmelékes kerékpárút a Ceglédi út és a Népliget között

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Ceglédi út és a Népligeti Borbás Vince sétány közötti gyalog és kerékpárúton jelentős mennyiségű törmelék, szemét és üvegdarab halmozódott fel. Kérem az útszakasz rendbetételét!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Üllői út 108

Hozzászólások

  • Fülöp Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján a probléma megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín takarítását
    munkatársaink elvégezték.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére