Megoldott

Leesett tábla

FRISSÍTÉS 2018.08.10.:

Visszakerült a 30-as zóna táblája, DE egy új egyirányú utca táblát is szereltek föléje. Ez az útszakasz mindig is kétirányú volt, továbbá a másik oldalról továbbra sincs behajtani tilos tábla kitéve. Így valami nem stimmel.

----------------------------

FRISSÍTÉS 2018.08.04.:

A tábla eltűnt, az oszlopával együtt. Ez azért gond, mert így a Vörösvári út felől érkezők nem tudnak a 30-as zónáról.

----------------------------

A 30-as zóna kezdetét jelző tábla nincs a helyén a III. Gyenes utca elején.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyenes u. 1a

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • G Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, a 30-as övezet tábla a helyén és az egyirányú utca táblát leszedték.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 33146 számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a hibacímként bejelentett 30 km/órás korlátozott sebességű övezet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés - 2018.08.04: A tábla eltűnt, az oszlopával együtt. Ez azért gond, mert így a Vörösvári út felől érkezők nem tudnak a 30-as zónáról. __________________________________________________________________________ A 30-as zóna kezdetét jelző tábla nincs a helyén a III. Gyenes utca elején."-ról "FRISSÍTÉS 2018.08.10.: Visszakerült a 30-as zóna táblája, DE egy új egyirányú utca táblát is szereltek föléje. Ez az útszakasz mindig is kétirányú volt, továbbá a másik oldalról továbbra sincs behajtani tilos tábla kitéve. Így valami nem stimmel. ---------------------------- FRISSÍTÉS 2018.08.04.: A tábla eltűnt, az oszlopával együtt. Ez azért gond, mert így a Vörösvári út felől érkezők nem tudnak a 30-as zónáról. ---------------------------- A 30-as zóna kezdetét jelző tábla nincs a helyén a III. Gyenes utca elején."-ra.

  • G Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszakerült a 30-as zóna táblája, DE egy új egyirányú utca táblát is szereltek föléje. Ez az útszakasz mindig is kétirányú volt, továbbá a másik oldalról továbbra sincs behajtani tilos tábla kitéve....
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A 30-as zóna kezdetét jelző tábla nincs a helyén a III. Gyenes utca elején."-ról "Frissítés - 2018.08.04: A tábla eltűnt, az oszlopával együtt. Ez azért gond, mert így a Vörösvári út felől érkezők nem tudnak a 30-as zónáról. __________________________________________________________________________ A 30-as zóna kezdetét jelző tábla nincs a helyén a III. Gyenes utca elején."-ra.

  • G Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla eltűnt, az oszlopával együtt. Ez azért gond, mert így a Vörösvári út felől érkezők nem tudnak a 30-as zónáról.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük az észrevételét, a tábla helyreállítására intézkedünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1300]
    e-mai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • G Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére