Megoldott

beszakadt járda

A Fiastyúk utca 24 előtt, kérjük javítsák. köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest Fiastyúk u. 24

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem járok arra mostanában, ha valaki meg tudja nézni, annak köszönöm, de egyébként egyelőre "bemondásra" is elfogadom a választ :)
  • O. Ida visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Köszönjük bejelentését.

    A járda burkolati hibáját július 20-ig javítjuk.

    Tisztelettel,

    Sebeszta Attila
    divízióvezető
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divízió
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • K. Edina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére