Megoldásra vár

Hiányzó utcanévtáblák

Anonim Járókelő

A háztömb felújítása (szigetelése) során (két évvel ezelőtt) az épület sarkairól eltávolított utcanévtáblák nem kerültek vissza a helyükre. Ez nagyban megnehezíti a járókelők tájékodódását. Igaz, a tizedik emelet magasságában felfestésre került a cím (bár nyelvtanilag helytelenül), de kevesen érkeznek hozzánk helikopterrel, hogy az alapján tájékozódjanak. Aki pedig az épület sarkánál áll, az hiába tekergeti a nyakát, semmiféle tájékoztatást nem lát arról, hogy merre is jár.
A környező épületekre a felújításukat követően visszakerültek ezek a táblák (vagy újragyártott verziójuk). Nem tudom, hogy ez vajon a kerület vagy a lakásszövetkezet feladata, felelőssége. (Ez utóbbitól kb. egy éve várom a választ.)
Segítségként (mintaként) mellékelek képet a szomszéd háztömbön lévő egyik tábláról. :)
Köszönöm a közbenjárást!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pillangó park 12b

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Zuglói Zrt. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói Zrt. útján látja e
    ...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére